אודותינו

גרשי אומנות בכסף

למשפחת גרשי מסורת עתיקת יומין בצורפות יהודית אותנטית ומקורית המובילה בתחומה בייצור תכשיטים וכלי כסף 925 פיליגרן, כדוגמת גביע כסף בעיצוב יפהפה.

חיים גרשי ממשיך השושלת מציג בפניכם מגוון רחב של כלי כסף ותכשיטים מרהיבים שעוצבו בקפידה רבה מלאכת מחשבת עבודת יד מעשה ידי אומן. כאן תמצאו כלי כסף שנצרפו עם המון אהבה ובאומנות יחודית מסוגה המחברת גוף עם נשמה.

רבינו בחיי בעל 'חובות הלבבות' בשער הביטחון הקדמה חמישית אומר: "והעילה אשר בעבורה חייב הבורא את האדם לחזר ולסבב על סיבות הטרף ושאר מה שהוא צריך אליו לשני פנים". "אחד מהם מפני שחייבה החכמה בחינת הנפש בעבודת האלוקים ובהמרותו" וכו'.

"ומה שגזר הבורא שיגמר לאדם יגמר וישלם בהשלמת הזדמנות הסיבות ואשר לא גזר לו להגמר בהם לא יגמר וימנעו ממנו הסיבות" וכו'. "והשני כי אלו לא הוצרך האדם לטרוח ולחזר ולסבב להבאת טרפו היה בועט ורודף אחר העבירות" וכו'.

אנו מגישים לכם ממה שחנן אותנו הבורא: יודאיקה, כלי כסף ותכשיטי כסף. מתנות מכסף ישמחו כל אחד, ואצלנו תמצאו שפע מוצרים עבור מתנות מכל סוג, אם מדובר במתנה לבר מצווה או מתנות יודאיקה לכל אירוע אחר – מהחנות שלנו לא תצאו מאוכזבים. 

בברכת חיים,
גרשי אומנות בכסף

גביע עם צלחת מכסף טהור

לפאר, לקדש להתרגש

גרשי - אומנות בכסף

גלילה למעלה